Sprzedaż w Internecie jest obecnie coraz bardziej dochodowa. Wiele firm prowadzących sprzedaż stacjonarną prowadzi również jej internetową wersję, która niejednokrotnie przynosi dużo większe korzyści. Oferujemy usługi obsługi sprzedaży internetowej, która pozwoli na uzyskanie większej sprzdaży i zadowolenia klientów.

Kompleksowa obsługa sprzedaży Internetowej od A do Z. Posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie obsługi sprzedaży systemów PrestaShop oraz Menedżera Sprzedaży Allegro. Jesteśmy do dyspozycji również przy tworzeniu nowych produktów, opisów, zdjęć oraz szablonów.

Organizujemy również szkolenia dla osób chcących samodzielnie obsługiwać sprzedaż internetową w systemie PrestaShop oraz poprzez Menedżera Sprzedaży Allegro.

 

 

OBSŁUGA MENEDŻERA SPRZEDAŻY

 

Menedżer Sprzedaży Allegro to program do zarządzania sprzedażą prowadzoną na Allegro w znacznie łatwiejszy sposób. Nasza ekipa posiada duże doświadczenie w obsłudze sprzedaży poprzez MS. Twoje szablony, oferty, transakcje, baza klientów są uporządkowane i odpowiednio nadzorowane. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi zmianami regulaminu Allegro, wiemy jakie elementy mogą znaleźć się w szablonie oraz w samej ofercie. Twoje aukcje są w dobrych rękach, a Ty nie musisz się o nic martwić.

Dla zainteresowanych nasza firma posiada również w ofercie możliwość przygotowania samych aukcji i ofert poprzez stworzenie opisów oraz zdjęć Twoich produktów (wraz z obróbką graficzną).

 

 

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO 

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w tworzeniu oraz obsłudze sklepów internetowych opartych na systemie PrestaShop. Zbudujemy Twoją sprzedaż od A do Z; od tworzenia kategorii, poprzez dodawanie produktów, modułów, banerów promocyjnych, rabatów do finalizacji zamówień. Z nami będziesz miał pewność, że Twoje produkty są odpowiednio przedstawione poprzez opisy i zdjęcia a system zarządzania sprzedażą jest prowadzony w sposób właściwy. Podsuwamy nowe pomysły dotyczące rabatów, wypromowania produktu itp. Zależy nam na Twoim sukcesie. Twój sukces to również nasz sukces! Dajemy również możliwość połączenia sklepu internetowego z panelem aukcji Allegro, tak aby zarządzać sprzedażą w jednym miejscu.

Dla zainteresowanych nasza firma posiada również w ofercie możliwość przygotowania karty produktu poprzez stworzenie opisów oraz zdjęć Twoich produktów (wraz z obróbką graficzną).