Sprzedaż w Internecie to obecnie jedna z najlepiej rozwijających się branży. Coraz więcej klientów decyduje się na zakupy przez Internet. Poza sklepami internetowymi serwis aukcyjny Allegro jest najbardziej znanym i najchętniej wykorzystywanym serwisem sprzedażowym. Allegro cieszy się dużym zaufaniem i doświadczeniem w świadczonych usługach, dlatego większość klientów decydujących się na zakupy w sieci wybiera właśnie tą internetową platformę handlową.

Profesjonalny szablon Allegro to 80% Twojego sukcesu!

Indywidualne szablony są niepowtarzalne i stworzone wyłącznie dla Państwa potrzeb. W odróżnieniu od „gotowców” mają Państwo gwarancję niezawodności, prawidłowej instalacji i łatwej obsługi.

Profesjonalnie wykonany szablon przyciąga uwagę. Atrakcyjnie wizualny powinien równocześnie wzbudzać zaufanie klientów i zachęcać do zakupów. Szablon allegro jest wizytówką Twojej firmy w Internecie i jednocześnie doskonałą reklamą.

Nawet po zakończeniu zlecenia jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie pomożemy.

 

CO OTRZYMASZ ZAMAWIAJĄC SZABLON U NAS:

INDYWIDUALNY PROJEKT SZABLONU

Nasze projekty szablonów są indywidualne i idealnie dopasowane do branży Państwa firmy oraz oferowanych produktów. Indywidualny szablon maksymalnie wyróżni Twój produkt i markę. Otrzymasz indywidualny szablon wraz z LOGO w cenie.

KOD HTML SZABLONU

Otrzymają Państwo gotowy kod szablonu w formacie html. Wystarczy go otworzyć w notatniku, skopiować i można go używać na allegro lub we wskazanym przez nas programie – menedżer sprzedaży.

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Otrzymają Pastwo instrukcję, jak prawidłowo zainstalować szablon oraz szkolenie w zakresie instalacji i użytkowania szablonu. W przystępny i prosty sposób dowiedzą się Państwo jak edytować szablon.

LEGALNA GRAFIKA

Zawsze dbamy o licencje grafiki i zdjęć używanej w szablonach Allegro. Korzystamy tylko z legalnych źródeł grafiki. Każde zdjęcia użyte w szablonie posiadają licencję.

DARMOWY HOSTING

Darmowy hosting przez okres roku. Nieograniczona ilość miejsca na szybkich serwerach dla Twojej grafiki i danych oraz możliwość dodawania zdjęć prosto z dysku.

NOWOCZESNE DODATKI

Stosujemy nowoczesne rozwiązania w szablonach Allegro takie jak: interaktywne menu, przyciski, kategorie, galerie, mapki dojazdu, ciekawe ikony, logo firm kurierskich, banków, panel „Pozostałe aukcje”.

MOŻLIWOŚĆ ŁATWEGO WYSTAWIANIA AUKCJI

Polecamy w tym celu program Menedżer Sprzedaży, który ułatwia i porządkuje sprzedaż na Allegro. To prosty w obsłudze program, który umożliwia szybkie wystawianie ofert z zaprojektowanym przez naszą ekipę szablonem aukcji.

NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA

Przy tworzeniu szablonów Allegro stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania. Dzięki HTML5 i CSS3 mają Państwo pewność kompatybilności z przeglądarkami internetowymi oraz płynne animacje.

POMOC TECHNICZNA

Tylko u nas pomoc techniczna również po zakończeniu zlecenia. Zawsze cieszymy się z sukcesów klientów i służymy pomocą. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.