O nas...

Jesteśmy zespołem ambitnych projektantów i webmasterów. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Praca jest jednocześnie naszą pasją.

Jesteśmy zespołem ambitnych projektantów i webmasterów. Nasza firma powstała w 2014 roku, natomiast na rynku działamy nieprzerwanie od 2010 roku. Uczestniczymy w programie Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz w projekcie „Twoje Lepsze Jutro” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Praca jest jednocześnie naszą pasją. Cechuje nas profesjonalizm, kreatywność, dokładność oraz terminowość w realizacji powierzonych zadań. Naszym priorytetem jest dokładna analiza potrzeb klienta. Ciągle poszukujemy najlepszych i najbardziej efektywnych rozwiązań w realizacji naszej pracy.

Wspieramy małych przedsiębiorców dając możliwość rozwoju biznesu poprzez posiadanie nowoczesnej i profesjonalnej strony internetowej.

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze i tworzy nasz sukces.

 

Klienci & Opinie

Nasi klienci polecają nas! Ale nie wierz nam na słowo – przeczytaj opinie:

Polecam firmę AP Web jako solidnego partnera w biznesie. Stronę internetową którą dla mnie stworzyli jest funkcjonalna i efektowna. Polecam wszystkim, którym trudno zdecydować się na wybór firmy projektującej strony - na pewno się nie zawiedziecie.
Małgorzata / Biuro Rachunkowe BMW / 14.12.2018
Profesjonalne i szybkie załatwienie sprawy. Projekt otrzymałam już po 2 dniach, a strona powstała w kilka kolejnych dni. Jeżeli cenicie sobie szybkość która idzie w parze z jakością polecam skorzystać z usług firmy AP Web.
Anna / Eva Look & Style / 15.04.2016
Fachowe podejście do tematu i rzetelne wykonanie powierzonego zlecenia. Duże zadowolenie z efektów internetowej strategii marketingowej, która przyniosła duże korzyści naszej firmie. Dużym plusem jest również szybkość realizacji oraz zawsze chętna do pomocy ekipa. Polecam.
Tomasz / 15.03.2019
Firma, która podchodzi do zlecenia profesjonalnie i z zaangażowaniem. Projekt strony od A do Z był zawsze konsultowany ze mną i przedstawiany do akceptacji. Poza tym przemiła obsługa i nieprzerwany kontakt na każdym etapie wykonywania projektu. Jestem bardzo zadowolony i polecam.
Adam / Adam Tech / 10.03.2016
Prace nad naszą stroną przebiegły bezproblemowo i bardzo szybko. Projekt idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Kontakt z firmą zawsze błyskawiczny i miły. Serdecznie polecam.
Rafał / 23.11.2018
Dobrzy specjaliści. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Zawsze będę polecać firmę AP WEB jako ludzi, którzy znają się na rzeczy.
Sławomir / 12.04.2020